In mijn shoplog met aankopen van de HEMA en de Zeeman konden jullie al zien dat ik Baby Moment Cards kocht bij de HEMA. In die video heb ik beloofd nog een artikel te schrijven om uitgebreider op de Baby Moment Cards in te gaan. Deze Baby Moment Cards zijn heel leuk om cadeau te geven bij bijvoorbeeld een babyshower. Of wanneer je al snel na de bevalling op kraamvisite gaat. Een cadeau meenemen hoort dan namelijk tot de 10 geboden voor kraamvisite 😉
Al tijdens de zwangerschap twijfelde ik of ik de Milestone Baby Cards (je koopt ze hier) moest kopen of niet. Het leek me leuk om deze kaarten te gebruiken bij de foto’s die ik van Luuk zou maken. Toch heb ik het niet gedaan. Vooral omdat de verzendkosten me enorm tegen stonden en ik ze nergens anders in de buurt kon halen.
Dus toen ik de HEMA versie tegen kwam kon ik ze niet laten liggen. De helft kan ik niet meer gebruiken, omdat Luuk al bijna 7 maanden oud is, maar toch zijn er nog genoeg kaarten om foto’s mee te maken.
Lees ook: Tips voor een babyshower
In het doosje vindt je 33 kaarten waarop je aan de hand van foto’s de mooiste momenten en mijlpalen van het eerste jaar van je kindje kunt vastleggen. Ze zijn helemaal in HEMA stijl. Zo zit er ook een kaart bij; ‘Mijn eerste tompouce gegeten’. Hartstikke leuk natuurlijk. De kaarten zijn leuk geïllustreerd. Je wordt al helemaal vrolijk als je ernaar kijkt. Ook zijn de kaarten rond, dus je baby krijgt geen scherpe hoekjes in zijn oog bijvoorbeeld.
Aan de achterkant van de kaartjes is plaats voor een foto of een verhaaltje en de datum. Zo kun je invullen waar je was op een bepaald moment en wat er precies gebeurde. In het doosje zitten twee metalen ringen. Ik heb de kaarten die ik niet meer kan gebruiken en welke ik wel nog kan gebruiken verdeeld over deze twee ringen. Zo hoef ik minder te zoeken naar de juiste kaarten.
Deze kaarten zitten er in
- Vandaag ben ik geboren
- Ik ben nu 1 weekje oud
- Ik ben 2 weken oud
- 3 weken oud
- Ik ben al 1 maand oud!
- Ik ben 6 weken oud
- Ik heb me voor de eerste keer omgerold
- Vandaag was mijn eerste lachje
- Vannacht sliep ik voor het eerst door
- De tijd vliegt. Al 2 maanden oud
- 10 weken oud
- Al 3 maanden oud!
- Ik ben al 4 maanden oud
- 5 maanden oud
- 1/2 jaar oud
- Ik heb vandaag gezwaaid
- Mijn eerste tompouce gegeten
- ….. (zelf in te vullen)
- Ik ben vandaag 7 maanden oud
- Ik ben al 8 maanden oud
- Ik ben al 9 maanden oud
- Ik ben 10 maanden oud
- Ik ben vandaag 11 maanden oud
- Mijn eerste verjaardag
- Ik ben voor de eerste keer gaan zitten
- Ik kan nu ook kruipen
- Ik kan zelf staan
- Ik heb vandaag voor het eerst gelopen
- Ik heb mama gezegd!
- Ik heb papa gezegd!
- Mijn eerste vaste hapje gegeten
- Ik heb mijn eerste tandje!
- Ik ben op het potje geweest
De HEMA Baby Moment Cards kosten € 6,00. En voor dat geld hoop ik de komende maanden nog veel leuke foto’s te kunnen maken van de verschillende mijlpalen. Ik ben blij dat ik ze toch nog heb gekocht, ondanks dat Luuk al wat ouder is.
Zou jij de Baby Moment Cards kopen, voor jezelf of als (kraam)cadeau?
Ze zijn leuk! Ik denk dat ik deze ga aanschaffen, maar twijfel nog! haha
Ik zou het doen! 😀
haha eerste tompouce gegeten! En zijn ze kwijlproof die kaartjes?
Haha nou het is gewoon karton, dus niet echt. Maar het is wel grappig om zo’n verkreukeld kaartje in zijn album te plakken 😉
Heel erg leuk dat soort kaartjes en erg handig!
Ja ik vind ze ook erg leuk! Het zorgt dat je van de juiste momenten foto’s gaat maken 🙂
Heel leuk! Die ga ik voor mn schoonzusje kopen die in verwachting is. Helaas voor mijn zoontje van 15 maanden is het al te laat 🙁
Wat jammer dat het voor jezelf te laat is. Ze zouden ook dreumes/peuter/kleuter kaartjes moeten maken. Dan maakt een kindje nog steeds veel mijlpalen door!
Wat leuk! En niet geheel onbelangrijk, goedkoper dan de milestone cards! Deze staat op mijn to buy lijstje voor mijn schoonzus!
Ja he! En omdat ze nog nieuw zijn, ben je nu nog redelijk uniek met deze kaartjes 😉 Maar dat duurt niet lang meer gok ik!
Wat leuk!
Ze zijn zeker leuk! 🙂
Heel cute! En die foto’s van Luuk! Echt een leuk ventje.
Dank je! Ja, de kleine man is goed gelukt, al zeg ik het zelf haha!
Oh, wat zijn deze leuk zeg! En inderdaad lekker betaalbaar.
Ja dat is misschien nog wel het leukste puntje aan deze kaarten 😀
Ik heb de Milestone Babycards, maar deze zijn ook heel leuk !
Ja ik vind deze misschien zelfs wel leuker! 🙂
Leuk! Ik heb de Milestones cards liggen maar door de hectische zwangerschap ben ik daar niet echt aan toegekomen. Ga er nu maar een album mee plakken met bijpassende foto’s denk ik.
Zeker doen meis, juist die eerste foto’s zijn zo dierbaar en belangrijk.
En binnenkort kun je de milestone kaarten lekker samen met Jim fotograferen 🙂
Heel leuk, heb alleen net de milestone kaarten gekocht. Gewoon bij bruna trouwens.
Ohhh had ik dat geweten! Nou ja, ik kon amper naar de wc komen, dus de Bruna was sowieso te ver weg geweest 😉
Ik heb deze onlangs cadeau gegeven aan een zwangere vriendin, viel heel erg in de smaak haha. Sowieso heeft de HEMA echt geweldige dingen tegenwoordig! Ik ben fan!
Ja echt een heel leuk cadeau!
Haha ja, die nieuwe spullen zijn heel leuk!
Sh*t… ik baal nu een klein beetje want mijn dochter van 15 maanden heeft afgelopen zondag voor het eerst een tompouche gegeten! Hoe leuk was zo’n kaartje dan geweest!!!! 🙁
Oh nee!!
Ik zeg reden voor een nieuwe tompouche 😉
Wat een super leuke kaarten!
Ja he ik vind ze ook echt geweldig! 😀
Ik heb ze toevalling vandaag ook gekocht! voor 6 euro vond ik het prima. de echte milestone kaarten vind ik eigenlijk behoorlijk duur.
Ja dat vind ik eigenlijk ook, dat de echte kaarten te duur zijn. Voor deze prijs heb je ook hele leuke kaarten en je hebt hetzelfde effect!
Ik heb nu voor mijn zwangerschap de milestone cards, deze van de hema lijken me echt heel leuk voor als de baby geboren is. En ook een betere prijs 😉
Ja de prijs is absoluut beter! Hopelijk gaat de HEMA ook zwangerschapskaarten maken binnenkort 🙂
Super leuk! Ik weet niet zeker of ik ze voor mijzelf zou kopen (of gebruiken), maar het geeft wel heel leuk weg. Nog wel prijzig trouwens!
Meen je dat? € 6,00 kosten ze. Ik vind dat niet duur.
Al helemaal niet vergeleken met de “echte”. Die kosten € 16,95 😉
Ja, dat scheelt natuurlijk wel! Ik zoek alleen vaak naar (nog) goedkopere cadeautjes om daar een leuk en betaalbaar geheel van te maken. Ik ben echt een pakketjes-freak. 🙂
Oh ja, dat ben ik ook. Mijn vriendinnen helaas niet haha, ik zou zelf ook wel eens zo’n leuk pakket willen ontvangen.
Maar dan nog vind ik € 6,00 wel een schappelijk bedrag.
Vooral omdat je er het hele eerste levensjaar zoveel leuke foto’s mee kunt maken 😀
Mijn zoontje is ook in maart 2014 geboren! Onze baby’s zijn bijna even oud dus 🙂
De baby moments cards heb ik niet, want kwam er te laat achter dat zoiets bestaat…
Wel érg leuk voor een volgend kindje!
Ik wist niet dat Hema die had, wat leuk! Laat mijn buurvrouw nu zwanger zijn, ik was nog op zoek naar een leuk cadeautje ?
Ja leuk he, ze zijn ideaal als kraamcadeautje. Ook leuk vanwege de prijs 😉