Samen met Joyce bedacht ik de Budget challenge. Een challenge waarin we geld besparen en onze ervaringen delen met jullie. We hebben 6 opdrachten bedacht. En iedere week behandelen we 1 opdracht. Deze week was het de bedoeling om iets nieuws van oude kleding te maken. Of dat gelukt is lees je hier.
Heel erg handig met de naaimachine ben ik niet. Maar ik had wat ideeën opgedaan op Pinterest om deze challenge te doen slagen. Helaas werd Luuk ziek en toen ik eenmaal aan de slag kon mislukte het steeds. En uiteraard ging er afgelopen weekend weer van alles mis. Luuk krijgt een tandje en dat gaat gepaard met heel veel tranen, gegil en geknuffel. Ik ben er dus niet aan toe gekomen om daadwerkelijk iets nieuws van oude kleding te maken.
Wel heb ik speciaal voor de challenge mijn kledingkast uitgezocht en kleding die ik niet meer ga dragen in mijn stoffenbak gestopt. Altijd handig om nog eens te pakken als ik iets wil maken. En op deze manier bespaar je natuurlijk geld. Sowieso is het goed om kleding te hergebruiken. Zonde om weg te gooien. Maar goed. De challenge van deze week is voor mij mislukt.
Het leek me leuk om toch wat inspiratie te delen voor degene die deze week wel met deze challenge aan de slag wil gaan. Via Pinterest verzamel ik al een tijdje dit soort leuke projectjes op een bord. Je kunt me daar dus volgen, dan zie je mijn pins gelijk voorbij komen.
Een aantal van deze leuke projectjes laat ik jullie hieronder zien. Wanneer je op de foto klikt kom je direct bij de website uit waar ik het idee vandaan heb.
Hopelijk lukt het jullie wel om iets nieuws van oude kleding te maken. Ik zie graag de foto’s voorbij komen. Gebruik #budgetchallenge als je de foto op social media deelt. Mailen mag natuurlijk ook altijd!
De volgende blogs zijn al in deze serie verschenen
Budgetchallenge: challenge 1
Budget challenge – Kringloopwinkel aankopen onder de € 10,-
Wat doe jij met kleding die je niet meer draagt?
Toen ik dit blog op Facebook voorbij zag komen was ik even jaloers op je kunsten, maar dat is kort nodig dus 😉 wel leuke tips!
Hihi niet echt dus. Maarrr ik vind het er wel simpel uit zien allemaal. Ga het toch nog eens proberen op een rustiger moment, zonder grote tranen en gekrijs van de kleine draak in huis 😉
Leuk! Ik ben ook totaal niet handig met de naaimachine maar gelukkig zijn er ook een heleboel manieren om het zonder naaimachine te doen
Absoluut kun je veel zonder naaimachine doen 🙂
Oooh die beer is leuk. Jammer dat je er zelf niet aan toe bent gekomen. Ik ga nu regelmatig naar een kledingruilatelier. Kan ik er meteen andere items voor scoren
Jammer dat het niet gelukt is. Ik vind de beer wel erg leuk, die ga ik onthouden!
Zelf ben ik totaal niet handig maar het is wel leuk om te zien wat je allemaal nog zou kunnen maken van oude kleding x
Verschilt. Als het een leuk stofje is maar ik daarvan een broekje voor Luka van & anders gooi ik het weg, Als het mij te groot/klein is & iemand anders heeft er wat aan dan geef ik het weg.