Alweer een winactie? Jazeker! Op deze manier lijkt het wel of ik elke vrijdag wat leuks heb om weg te geven. Deze week maak je kans op een ketting van Proud MaMa® en ik vertel je er alles over.
Rowena heeft al jarenlange ervaring als sieradenontwerpster. En toen zij moeder werd bedacht ze Proud MaMa®. Een sieraden- en accessoirelijn. De sieradenlijn bestaat uit mooi vormgegeven kettingen met een symbolische betekenis. De sieraden zijn tijdloos en het heeft een luxe en trendy uitstraling.
Proud MaMa® heeft een Trotse bijna Mama’s collectie. Je kunt er bijvoorbeeld terecht voor verschillende babybellen, MaMa Coins, Agaat geode, Love is in the heart, armbanden, sleutelhangers en de koesterkoffer.
Ik ontving maar liefst twee Mama Coins kettingen om te reviewen, maar vooral om ze weg te geven aan twee van jullie. De Proud MaMa® kettingen werden geleverd in een mooi klein zakje, ideaal om ze ook in cadeau te geven.
De Mama Coins kettingen zijn lang. Ze zijn bijvoorbeeld erg leuk om te dragen als je zwanger bent, dan komen ze zeker tot op je navel. En ook na de zwangerschap kun je door middel van de ketting laten zien dat je een Proud Mama bent.
Beide kettingen hebben voetafdrukjes op de voorkant van de coin en een hartje aan de achterkant. Je kunt dus zelf beslissen welke kant je tegen je buik draagt of niet. De coins zijn voorzien van een lang zwart (leren) koord, waaraan ook nog een mooie kraal en een Proud Mama bedel aan vast zit.
De kettingen zijn prima te combineren met alle soorten en kleuren kleding. En staan heel erg leuk bij een zwangere buik.
Wat moet je doen om kans te maken op 1 van de 2 kettingen?
- Vertel in een reactie hieronder voor wie je de ketting wilt winnen.
- Om extra kans te maken zou ik het leuk vinden als je de Facebook pagina van MamaKletst leuk vindt en de winactie deelt.
Wat super leuk zeg ! Je bent goed bezig met al die leuke spullen!! Ik ben dan wel niet zwanger maar ga toch weer mee doen! Te leuke ketting!! T is lang geleden dat we een leuk sieraad hebben gekocht dus we doe ik eens mij voor mezelf! 😉 Liefs wendy
Super leuk!
Ik zou er graag een willen winnen voor mn eigen hihi .want ik ben een proud MaMa 🙂
X
Super leuk dat je weer een winactie hebt.
Ik zou graag de ketting willen winnen omdat ik zwanger ben van mijn derde kindje; en graag heel de wereld wil laten zien hoe trots ik daarop ben.
Natuurlijk ook een beetje omdat ik vrijwel nooit iets leuks voor mezelf koop, en ik deze keer wel verwent zou willen worden 🙂
Xxx
Super leuk! Ik zou voor mijn beste vriendin mee doen die nu net een half jaar mama is. Ik ben natuurlijk ook een proud mama maar ik gun het haar meer
Wat een gave actie!
Ik zou heel graag een ketting willen winnen voor de vrouw van mijn neef.
Helaas wonen ze in Friesland dus kan alleen via Facebook of WhatsApp meegenieten van de zwangerschap.
Dit zou ik echt een super kado vinden om te geven!
Leuk, ik doe mee! Voor mezelf trouwens, omdat ik een proud mama ben haha. Ik like je Facebookpagina al heel lang 🙂
Wat een lieve ketting is dat. Met die leuke voetjes vind ik ‘m erg mooi.
Ik zou heel graag mee willen doen met deze winactie. Ik zou de ketting dan voor mezelf willen winnen. Ik ben wel een hele trotse mama, maar heb nog nooit mogen ervaren hoe het is om zwanger te zijn (getrouwd met een vrouw namelijk) Dit ligt echter wel in de planning en ik zou het geweldig vinden om dan een prachtig sieraad te kunnen dragen om nog duidelijker te maken hoe trots ik als mama ben. Op Facebook volg ik je al en ik ga zo je bericht daar nog even delen. En nu maar duimen 😀
Leuke actie zeg!
Ikzelf ben zeker een proud mama! Heel leuk met die voetjes.
Ik zou die ketting graag winnen om cadeau te geven aan mijn beste vriendin die zwanger is voor eind november. Ze verdient dit zeker en vast.
Wat super leuk! Ik zou er graag 1 willen winnen voor mijn zusje. Afgelopen weekend heeft ze me verteld dat ze zwanger is. Na een paar onzekere weken is het dan echt zo en kan ze dit blijde nieuws vertellen. Daarom vind ik dat ze wel wat leuks verdiend heeft en gun ik haar zo’n mooie ketting.
Hoi Linda,
Gefeliciteerd, jij wint 1 van de kettingen.
Stuur je mij je adres per mail? Dan zorg ik dat de ketting zo snel mogelijk naar je toe komt!
Ik zou deze mooie ketting graag voor mijn jongste zusje willen winnen. Zij verwacht haar eerste kindje! En staat altijd voor ons klaar! Als we hulp of oppas nodig hebben dan is ze er.
Hoi Ingrid,
Gefeliciteerd, jij wint 1 van de 2 kettingen. Stuur je mij je adres toe? Dan zorg ik dat de ketting zo snel mogelijk jouw kant op komt.
Ik doe ook graag mee als dat nog kan/mag. Ik ben over 7 weken en 5 dagen uitgerekend. Van ons eerste wondertje! De ketting zou mooi staan op me buik maar ook zeker naar me bevalling! Ik ga ook meteen u Facebook pagina like! Liefs Annet
Wat een mooie ketting!
Ik zou hem aan één van m’n beste vriendinnen geven : zij is nu 30 weken zwanger en na een hele heftige privé tijd ( ze heeft haar rug gebroken, haar broer is bijna verongelukt ) kunnen zij en haar vriend nu helemaal genieten. Het zwanger worden ging niet altijd vanzelf dus ik wil haar laten weten hoe trots ik ben en hoe erg ik haar deze baby gun!
Wow leuk.. Ik zou heel graag mee willen doen voor mijn lieve vriendinnetje die zwanger is van haar tweede kindje.. Ze maakt niet echt leuke dingen mee de laatste tijd en ik vind dat ze dit gewoon verdiend.
Ik doe graag mee!
Als ik win, dan is deze Proud Mama ketting voor mijn allerliefste kapster die nu zwanger is van haar tweede kindje! Het was geen makkelijke weg. Ik ben daarom erg blij dat het haar gegund is om nu voor de tweede keer zwanger te zijn van een wondertje!