Baby Born is voor mij jeugdsentiment. Heel wat uren hing ik de poppenmoeder uit. Maar dit deed ik voornamelijk zonder accessoires. Vooral ook omdat er toen nog niet zoveel te krijgen was, dat is nu wel anders. Onlangs ontving ik de Baby Born douche en het wc potje. Een ideaal cadeau voor poppenmoeders (of vaders). Omdat ik mijn jongens er niet gelukkig mee maak, besloot ik om het pakket weg te geven tijdens deze winweek.
Inhoudsopgave
Baby Born Douche
Onder de douche gaan, is voor veel kinderen geen hele leuke bezigheid, maar je kunt ze nu op spelenderwijs leren dat dit zeker wel leuk kan zijn. Baby Born past perfect onder de verstelbare douchekop van deze regendouche. Als je op de Bruno de beer knop drukt, komen er heel veel waterdruppels uit de douche. De douche heeft een speciale clip, waarmee Baby Born rechtop onder de douche kan blijven staan. Ook is er een handdoek meegeleverd, om Baby Born weer mee te kunnen afdrogen. De douche werkt op batterijen.
Je koopt de Baby Born douche hier.
Baby Born WC potje
Als Baby Born genoeg heeft van al die luiers, is het tijd om haar te leren op het potje te gaan. De kleurrijke wc bril maakt het leuk om ermee te spelen. Als Baby Born op de wc zit, klinkt er een melodietje. En als ze klaar is, wordt er geapplaudisseerd. En als je een aantal keer op de wc-bril drukt, hoor je scheten en Baby Born’s lach, of het geluid van een plasje, applaus en gelach. En natuurlijk ontbreken ook de doorspoelgeluiden niet als je op de spoelknop drukt. Een mooie manier om je kindje kennis te laten maken de wc.
Je koopt de Baby Born WC pot hier.
Win de Baby Born douche en wc!
Heb jij thuis een kleine poppenmoeder die je heel gelukkig zou maken met een Baby Born douche en wc? Dan bof je, ik mag ze namelijk weggeven door middel van een winactie deze winweek.
Voorwaarden
❥ Like de MamaKletst pagina op Facebook
❥ Reageer onder dit bericht met je naam en een geldig e-mailadres
❥ Laat op Facebook onder de actie weten dat je meedoet
Wil je extra kans maken?
❥ Deel deze actie op Facebook, Twitter of Instagram met de hashtag #MamaKletstWinweek
Let op: Je maakt alleen kans op deze toffe prijs door de Facebookpagina van MamaKletst te liken. De actie loopt tot en met woensdag 8 november 2017. De winnaar krijgt na 8 november 2017 een e-mail. Reageer binnen 48 uur na ontvangst van deze e-mail, wanneer je dit niet doet, zal ik een andere winnaar kiezen. Winnaars worden getrokken door middel van Random.org. Veel succes!
Doe je ook mee met de andere winacties van deze winweek?
Graag voor onze poppenmeisje faith
Doe graag mee voor mijn dochter. Ze staan beide op haar verlanglijstje.
super tof! Ik doe graag mee voor mijn kids die worden hier blij van!
Ik doe mee voor mn oudste dochter!! Duim duim
Woehoeoeoe wat heb je leuke acties zeg!!! Deze is ook al zo gaaf! Ook hier kan ik onze dochter erg blij mee maken!
Wat zou ik de babyborn accesoires graag willen winnen!! Filiz is volgende week jarig en beide staan op haar lijstje. ❤️
Wat super leuk! Ik doe graag mee voor mijn poppenmoedertje Jolie….misschien wil ze dan zelf ook wel op de pot ?
alweer zo’n megammoie actie
daar gaat het hartje van mijn kleindochter wel sneller van slaan
Wat een super acties allemaal zeg? Ik doe graag mee en wie weet maken we een kansje? Zou super zijn voor sinterklaas!
Jaaa het wc potje zal je Luna heeeeeeel gelukkig mee maken. Wauw tof zeg
Oooh zie dat het voo beide is!
Ook goed natuurlijk?! Wat zal ze gelukkig zijn als we winnen
Super graag ! ? met sinterklaas onze dochter de verjaardag en kerst in aantocht is t heel welkom .. ze is stapel gek op poppen & heeft al aardig wat kindjes ( haha )
Met kerst krijgt ze een hele set met bedje stoeltje alles erbij zou superrr zijn als we dit er bij kunnen doen
Ik doe graag mee voor mijn middelste meisje, die is helemaal gek van baby born en zit al een tijdje te vragen om de baby born douche! Wat zou ik haar hier graag mee verassen!! ?
Ik doe SUPER graag mee met deze actie voor mijn kleine poppenmoedertje. Ze is zo ontzettend dol op haar pop en alles wat erbij hoort. VAndaag bracht ik haar naar haar vader voor het weekend en was haar pop vergeten, ik kon die gaan halen hoor, want ze huilde tranen met tuiten. Arm mupke……Ik zie haar gezichtje al stralen als ze dit moois zou krijgen.
Toevallig heeft Mn dochter de babyborn douche uitgekozen voor Sinterklaas! Haha en ze is er al welen mee bezig!
Heel gaaf! Ik doe heel graag mee
Facebook: An Na
Zou te gek zijn, Claudia wil die douche zo graag hebben, wij doen mee!! Xxx
Super gaaf maak hier graag kans op voor onze poppen moeder Noor. Zij heeft een baby born en wil ze nu al steeds meenemen in bad. Hoe gaaf is dit dan. Hier kan ze uren speelplezier mee beleven.
Wat superleuk! Nu gaat de pop al mee aan tafel in haar kinderstoel en mee naar bed in haar wiegje, maar het zou natuurlijk helemaal leuk zijn als mn meisje haar poppenvriendin ook mee kan laten douchen en als ze samen naar de wc zouden kunnen gaan! ? wat zou ze dat geweldig, echt alles samen te kunnen doen! ?
Wat een toffe actie weer! Liselotte is echt een poppen moedertje. Naast een bedje, een kinderwagen en natuurlijk een Baby Born baby pop heeft ze nog niet zoveel hiervan. En ze is dol op alles wat geluid maakt. Wat zal ze dat leuk vinden als we winnen! Waag dan ook graag een kansje!
Jaaaaaaa!! Ik doe weer mee hoor! Mijn dochter speelt de hele dag met poppen dus zou hier prima welkom zijn! Leuk!
Ik doe graag mee !! Leuk voor mn dochtertje!!
Super de super graag voor mijn peuter poppenmoeder ❤️ Ze wil deze douche zo graag hebben! Ze wijst hem elke dag even aan om me daaraan te herinneren ?
Het potje komt ook goed van pas, die hebben we nog niet!
Jaaaaa voor Suuz!! ??
Wat leuk ik doe graag mee met deze winactie.
Wat leuk dat zou ons oudste mannetje super vinden als heuse poppenvader!!
We duimen graag mee???
Heel leuk! We doen graag mee voor onze poppenmoeder
Wat leuk dat u dit weggeeft! Hier juist twee meiden in huis, die hier heel blij mee zouden zijn! Elisa en Hannah zijn echte poppenmoeders en beleven heel wat avonturen met hun poppen. Van bezoekjes aan de speeltuin en picknicken, tot fietsen en wandelen. Maar douchen hebben ze nog nooit gedaan, dus dit zou echt een aanvulling zijn! Daarna nog starten met zindelijkheidstraining, geweldig! ??
Maak graag kansje voor mijn kleine poppenmama Sharona, zou leuke verrassing zijn , duimpjes omhoog
#MamaKletstWinweek
Wat een prachtige prijs geef jij weg wauw! Ook voor mij is babyborn jeugdsentiment, en nu mijn dochter oud genoeg is krijgt ze haar eigen baby born om lekker de poppen mama uit te hangen. Kan nu al niet wachten om haar ermee in de weer te zien! “Zelfde doen als mama” zal ze dan zeggen met haar grote lach. Daarnaast is ze nu zelf bezig om zindelijk te worden dus dan kunnen ze mooi samen op het potje en samen douche, zou echt super zijn om dat te zien!
Wauw wauw waiw wat een gave actie met 2 meiden die dol zijn poppen is dit echt een te gekke actie!
Waauw. Die staan beiden nog op het verlanglijstje van dochterlief. ?
Wauw wat een tof speelgoed! Dit zou mijn meisje van bijna 4 echt heel erg leuk vinden. Ze is een echte poppenmoeder en sinds de komst van haar broertje ( nu inmiddels alweer 1 jaar ) is dat alleen maar erger geworden haha.
Wow wat cool! Evi hangt obsessief voor de tv zodra de reclame op tv komt en heeft voor baby born de douche uitgeknipt op haar wenslijstje. Het lijkt haar enorm leuk om samen te kunnen douchen ? ik volgde je nog niet op Facebook maar heb je een like gegeven.
Super leuke actie. Beide meiden zijn hartstikke gek op hun babyborn popoenpoppen. Dit zou een mooie aanvulling zijn en mooie cadeaus voor Sinterklaas. Dus ik maak graag kans.
Leuk!! Staat bij mijn dochtertje op haar nummer 1 verlanglijstje nu maar heeel hard hopen !
Jaaa super leuk voor mijn poppenmoeder en poppenvader! Ze zullen dit geweldig vinden. Fingers crossed
Voor onze lieve poppendochter! Geweldig ?
Ik doe graag mee voor onze dochter Ylva die vandaag 3 jaar is geworden ??????
Ze is net grote zus geworden dus echt een 2e moedertje geworden! Voor haar pop en haar broertje hihi ?
Groetjes Marijke en Ylva
Oh wat een leuke winactie!! Ik doe graag mee voor mijn dochtertje Skye van 2.5jr. Ze is sinds ik zwanger ben helemaal in to baby’s en speelt elke dag met haar baby born. Hij moet overal mee naar toe en ze is een echt poppenmoedertje! Super leuk!
Ik loot graag mee! De douche staat op het verlanglijstje van dochterlief voor Sinterklaas. Ze is wild met haar baby Born!
Ik loot mee voor mijn meisje, vorig jaar stond op haar lijstje voor de Sint al een poppendouche maar die heeft ze helaas niet gekregen. Ze waren vast op was haar conclusie na afloop van pakjesavond. Ik duim dat ze dan dit jaar wel zo’n geweldig kado mag krijgen
Ik doe mee!! ?
Mijn dochter heeft er sinds kort een lief klein nichtje bij. Sindsdien speelt ze elke dag met haar babypop, ook moedertje spelen. Het is natuurlijk nog veel leuker spelen als ze de pop op het potje kan zetten en kan douchen
Ooh hier een meisje die elke keer weer roept als ze de reclame ziet dat ze heel graag de douche wil. Dus wij doen graag mee.
Super leuk actie. Daar zou onze dochter van 5 jaar helmaal blij mee zijn als poppenmoedertje. Dat zou haar Baby born uitzet kompleet maken.
.
Ik heb geen facebook maar wat zou mijn dochtertje het gaaf vinden! 15 nov hoopt ze 4 te worden en dit staat bovenaan haar verlanglijstje.
Onwijs leuk ! ik doe mee voor mijn beide dames. Ze spelen momenteel zo leuk samen met de babyborn. Ook op hun verlanglijstje staat deze geweldige douche dus hoe gaaf zou het zijn om dit te winnen…
Wat een leuke winactie. Doe graag mee voor mijn dochter. Die zal dit een super cadeau vinden.
Oh dat zou leuk zijn voor onze poppen mama Demi ?
Ahh wat leuk zeg! Mijn oudste dochter heeft nooit naar haar poppen omgekeken dus hadden we hier niet veel spulletjes van. Ons jongste meisje daarentegen is zo anders, en met poppen kan ze uren spelen! Een douche en wc hebben we nog niet, maar dit zou ze echt geweldig vinden! ❤
Wauw, super cadeau. 2 dochters die staan te springen om daarmee te mogen spelen.
Superleuk! Onze dochter neemt haar babyborn pop overal mee naar toe in haar draagzak op poppenwagen. Als ze naar bed gaat legt ze pop altijd eerst in een poppenbedje, zo schattig! Zou leuk zijn deze set aan haar poppenspel toe te voegen. Voor uren lang speelplezier
Mijn meid heeft 2 baby born poppen en ze is een echte poppen-mama-meisje. Het liefst zou ze alle kleertjes en accessoires willen hebben. Nu verschoont ze pop meerdere keren per dag, krijgt pop de fles, gaat ze wandelen en wie weet kan ze straks pop leren om naar de wc te gaan of kan ze pop douchen. Daar kan ze nu nog alleen maar van dromen…
Gedeeld en geliked op facebook en instagram
Ik zou hier graag eva blij mee maken 😀
Gaaf!! Met 2 baby bjorns die enorm goed verzorgd worden en de kleine meid die met washandje en handdoek in de weer gaat na het eten van de pap om haar eigen baby schoon te maken zouden dit erg leuke aanwinsten zijn voor sinterklaas. Wij doen graag mee! Oma maakt de kleertjes zelf maar een douche gaat die superwoman niet lukken helaas!
Super actie! Doe graag mee!
Wauw zeg. Wat een gave actie is dit. Ik zie de blije gezichtjes al. Ik doe dus heel erg graag mee!
Dit gaat mijn nichtje geweldig vinden en ik om haar dit te kunnen geven?
Geweldig voor mijn lieve poppenmoedertje Joony
Leuk voor 5-12
?????
Wat leuk voor mijn poppenmama Quincy
Ook al zo een leuke actie! Ook hier doe ik met heel veel liefde mee voor mn lieve kleindochter Jayenna ??
Wat een leuke winactie! Ik doe graag mee voor mijn kinderen 🙂
Wat een lieve actie!☺️ Ik hoop dat mijn poppenmeisje Ivy dit pakket wint voor haar baby Born.. succes mama’s, uiteindelijk gun ik het alle meisjes! Spannend?
Wat zou dat geweldig leuk zijn voor mijn meisje
???Wauw wauw Wauwie van deze mega verwennerij word mijn lieve nichtje zeker helemaal blij zou heel graag deze prachtige set voor haar willen winnen zodat ze elke dag met heerlijk spelend kan beginnen ze is nu al dol op het spelen met poppen met haar 1,5 jaar doe graag mee en heb deze schitterende actie met veel ❤ laten stralen op mijn tijdlijn zodat iedereen er op tijd bij kan zijn nu maar hopen dat er veel geluk onze kant op mag komen ????
Ik doe graag mee voor mijn dochter Rosalynn! Dit staat namelijk hoog op haar verlanglijstje voor sint/kerst.
Leuk, zulke acties in de aanloop naar sinterklaas!
Ik doe mee!
Doe graag mee voor mijn kleine poppenmoeder, scheelt heel wat grote douchepartijtjes. Want nu moeten alle poppen onder de grote mensen douche. Dus de grote mama zou heel blij zijn met dit toepasselijke en onwijs leuke cadeau voor de kleine poppenmama
Ah jammer ik heb geen Facebook meer. Succes iedereen
Een mooie baby born pop is echt een droom hier, wat zou het mooi zijn als die mocht uitkomen!
Zó schattig allemaal! Doe graag mee
Wat super leuk zeg!
Ik doe heel graag mee voor mijn dochtertje luna.
Ze is helemaal gek met haar baby born pop en beleefd met haar de leukste avonturen.
Elke dag weer opnieuw met heel veel fantasie.
Wat zou het leuk zijn de baby born douche en wc te mogen winnen zodat ze na de avonturen haar popje kan laten plassen en kan laten douche zodat ze schoon en fris haar bedje kan opzoeken!!
Wat leuk zo’n winweek 😉 Dit is ook weer echt leuk voor mijn dochtertje, past er precies bij. Dat wordt weer duimen!
Ik waag graag een kans.
Wat superleuk!! Prachtig cadeau voor de feestdagen
Hier kan ik mijn nichtje vast heel blij mee maken!
Oh wauw; hier wordt ons poppenmoedertje elise van 6 echt helemaal gelukkig van. die speelt echt elke dag met haar poppenverzameling en die moeten eten, in bad en naar bed. handig deze kleine douche (hoeft niet het grote bad vol, haha) en wc potje; speelplezier gegarandeerd! ik doe graag mee!
ps: gedeeld op instagram
Wat een leuk en origineel pakket ! Hier zouden mijn nichtjes van 5 en 2 ontzettend blij van worden!
wauw super leuk voor mn meisje
Goedemorgen wat leuk ik doe heel graag mee voor mijn dochtertje jill ??
Wat een feest ?? is het op jou leuke blog??? heel veel leuke winacties
wauw zo lief dat je dit weggeeft aan jou volgers???
Ik heb trouwens ook mee gedaan op jou Facebook pagina en vriendinnen getagt
en ik zal ook mijn vriendinnen uitgenodigen om je page leuk te vinden
Succes allemaal ????
Dit staat heeeeeel hoog op het verlanglijstje van mijn dochter. Ze word binnen 5 wkn grote zus van broertje nummer 2 en wil heel graag overal mee meehelpen. Dit gaan we ook zeker doen. Maar het heeft zijn grenzen? ze loopt nu hele dagen te leuren met haar poppen. Alleen de douche en toilet ontbreken nog. Dat word nog even duimen?????
Wauw? wat een super leuke win actie. Mijn 5 jarige poppenmoeder is gek op haar Baby Born. Hoe leuk is het als zij haae douche stralen niet meer hoeft te delen maar dat haar poppenkind een eigen douche heeft!?
Wat een leuk cadeau voor Sara. Ik zou haar graag verrassen met deze prijs!
Ik doe mee voor de dochter van mijn beste vriendin.
Wat een fantastische set! Heel graag waag ik een kans hiervoor
Wat maak ik hier graag kans op zeg! Onwijs gaaf en ik denk dat ik hier dan een gillend meisje zou hebben staan! 🙂
Wat leuk! Ik doe graag mee voor mijn nichtje!
Met Sinterklaas altijd een goed idee, voor ons poppenmoedertje!
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Dit is echt superleuk zeg MamaKletst.nl <3 <3 <3 Wat een ontzettend leuke en te gekke prijs gaan jullie weggeven, WAUW <3 Whaaaaaaaaa ik wil natuurlijk dolgraag kans maken op deze WAANZINNIGE poppendouche en toilet, TE GEK 😀 Ohhhhhh dit gaat dochterlief echt helemaal SUPER vinden zeg.. haar pop "Isabella" moet werkelijk OVERAL, maar dan ook overal mee naartoe… ze ziet het als haar "echte" zusje.. (ze is enigskind) dus hoe CUTE is dat! Ohhh ze doet alles voor haar pop…. een wc potje en douche zou echt GEWELDIG zijn… kan ze helemaal opgaan in haar fantasie… hopelijk mag ik haar onwijs verrassen.. ze gaat helemaal GEK worden, weet ik zeker! super SPANNEND! Gegarandeerd urenlang speelplezier!Je zou dit maar mogen winnen… zou mijn geluk niet op kunnen 🙂 ben echt helemaal ENTHOUSIAST ? ? ? ? ? MAAK ME GEK!! Ik ben fan hoor & heb alle stapjes gevolgd…
☑️ Geliked
☑️ Openbaar gedeeld
FINGERS CROSSED! Liefs nathalie :* #MamaKletstWinweek
Ohhh wat leuk! Ik doe heel graag mee voor onze dochter!
Ooooo wat zijn ze toch leuk ?? Met twee poppenmoedertjes in huis zou dit het perfecte cadeau zijn voor 5-12!!! De oudste heeft hem ook op haar lijstje geplakt, maar aangezien we maar een budget hebben van 50 euro per kind vind ik het dan eigenlijk best wel duur…
Maar wel super gaaf natuurlijk ❤❤
Wat zouden ze allebei blij zijn!!!
Dus ik ga kei hard voor ze duimen ???
Hoi hoi wat lief❤dat je u 2 meisjes blij maakt.
Mijn meisje Kate wordt 30 november 3 jaar.
Het wc potje zou een leuke verassing zijn haha.
Ze zegt mam ik ben groot en ik hoef geen luier meer haha.
Met als gevolg knuffel en haar popje moeten ook naast de toilet. Doe er dan ook regelmatig invalt???
Zou een leuke verassing zijn doe dan ook graag mee.
Groetjes Peggy en Kate